drewniane blaty premium

Piękno dębowego drewna połączonego żywicą

Wyjątkowość

To dzięki specjalnie wyselekcjonowanemu drewnu potrafimy przedstawić Ci unikatowy produkt, który w sprawnych rękach naszych stolarzy zamienia się w wyjątkową kompozycję drewna połączonego najwyższej klasy żywicami epoksydowymi. Do stworzenia stołu dokonujemy niezwykłej sekcji desek dębowych i zestawiamy je tak, aby uwydatnić w maksymalny sposób jego strukturę i kolor. Natomiast jego niedoskonałości nierzadko nie są przez nas niwelowane, a częściej skłaniamy się do ich pozytywnej ekspozycji co nadaje blatom dodatkowego charakteru i stanowi o jego wyjątkowości.

Pasja

Stosując nasz unikatowy „przepis” na blat łączymy i wymieniamy doświadczenia pokoleń ludzi, dla których drewno w swojej naturalnej formie stanowi punkt odniesienia do postrzegania otaczającego ich świata. Ta pasja w połączeniu z wiedza i wieloletnią praktyka pozwala na kreowanie drewna i żywicy w niebanalny i nieoczywisty sposób. Nierzadko efekty zadziwiają nas samych. Chcemy podzielić się z Wami tymi wyjątkowymi efektami naszej pracy.

Doświadczenie

O tworzeniu stołów wiemy bardzo wiele, nie wiemy tylko kto stanie się jego posiadaczem, jakie będą jego upodobania, jak wyjątkowe chwile spędzi przy nim, ile radości i wzruszeń dane będzie odczuć wszystkim, którzy się wokoło niego zgromadzą. Szanując gusta naszych Klientów i uniwersalność formy drewna w połączeniu z żywicą, która pozwala umieścić taki stół w różnych stylach wykończenia wnętrz. Dlatego tworząc blaty klasy premium pozostawiamy naszym Klientom możliwość współtworzenia w zakresie wyboru koloru żywicy, formy obrzeży, struktury drewna i ochrony powierzchni.