Ławy - Adwood

Unikalne ławy, perfekcyjnie komponujące się z Twoim wnętrzem.

W naszych ławach szlachetny blat wykonany z naturalnego litego drewna w połączeniu z metalową podstawą tworzą meble idealnie wypełniające przestrzeń każdego salonu. Zastosowanie specjalnie wyselekcjonowanego drewna pokrytego różnego rodzaju impregnacją, tak za pomocą lakieru jak i naturalnych olejów doskonale chroni, a zarazem uwydatnia walory estetyczne powierzchni blatu. Podstawy naszych ław są wykonywane z metalu, który w dalszym procesie produkcji może być pokryty warstwą lakieru ochronnego, który nadaje podstawom elegancji i idealnie komponuje się naturalną kolorystyką blatu. Jesteśmy pewni, że tak wykonany mebel w ponadczasowej stylistyce, będzie dobrze ubogacał kompozycję Państwa salonu.

Ławy - Adwood

Wybierz z wielu możliwości.

Ława Wings - Adwood

Ława Wings

Klasyczna forma tej ławy daje się łatwo adaptować do różnych stylów wystroju wnętrz. Szlachetne dębowe drewno w połączeniu z metalem daje efekt stylowego i eleganckiego produktu o ponadczasowej stylistyce. Dzięki użyciu różnorakich lakierów i powłok olejowych powłok można łatwo przysposabiać ławę do różnych stylów i trendów stosowanych do aranżacji wnętrz.

Zamów
Ława Lunar - Adwood

Ława Lunar

Uniwersalna i ponadczasowa forma tej ławy jest jej atutem, a użyte materiały dodatkowo kształtują ją w segmencie produktów premium. Piękno i trwałość litego, naturalnego drewna nadaje Ławie Lunar nadzwyczajnej klasy i odpowiedniej trwałości, tak by cieszyła wzrok przez długi okres czasu.

Zamów
Ława Classic - Adwood

Ława Classic

Uniwersalna i ponadczasowa forma tej ławy jest jej atutem, a użyte materiały dodatkowo kształtują ją w segmencie produktów premium. Piękno i trwałość litego, naturalnego drewna nadaje Ławie Classic nadzwyczajnej klasy i odpowiedniej trwałości, tak by cieszyła wzrok przez długi okres czasu.

Zamów
Ława Fogo - Adwood

Ława Fogo

Uniwersalna i ponadczasowa forma tej ławy jest jej atutem, a użyte materiały dodatkowo kształtują ją w segmencie produktów premium. Piękno i trwałość litego, naturalnego drewna nadaje Ławie Fogo nadzwyczajnej klasy i odpowiedniej trwałości, tak by cieszyła wzrok przez długi okres czasu. Metalowa konstrukcja o nietypowym kształcie litery X idealnie komponuje się w loftowy charakter ławy.

Zamów