Regały - Adwood

Regał tak indywidualny jak Ty. Niesamowity.

Nasza kolekcja niesamowitych regałów to połączenie nienagannego stylu loftowego, kunsztu, precyzji najnowszej technologii i najwyższej jakości materiałów. Regały z uwagi na swoje zastosowanie muszą spełniać rygorystyczne wymagania wytrzymałościowe. Solidna, metalowa rama jest gwarancją stabilności naszego produktu jak i jego odporności na obciążenie. Zastosowane lite drewno oprócz oszałamiającego stylu zapewnia usztywnienie całej konstrukcji co w efekcie tworzy połączenie idealne. Możliwość wybrania odpowiedniego rozmiaru sprawia, że nasze meble będą dopasowane idealnie do Twojego pomieszczenia i nie zaburzą perfekcyjnej harmonii wnętrza.

Regały - Adwood

Wybierz z wielu możliwości.

Regał Classic - Adwood

Regał Classic

Prosta i uniwersalna forma regału Classic udekoruje każde nowoczesne wnętrze, solidność i stabilność doda funkcjonalności.

Zamów
Regał Standard - Adwood

Regał Standard

Prosta i uniwersalna forma regału Standard udekoruje każde nowoczesne wnętrze, solidność i stabilność doda funkcjonalności.

Zamów
Regał Box - Adwood

Regał Box

Prosta i uniwersalna forma regału Classic udekoruje każde nowoczesne wnętrze, solidność i stabilność doda funkcjonalności.

Zamów
Regał RTV Classic - Adwood

Regał RTV Classic

Regał RTV Classic to perfekcyjne dopełnienie całej kolekcji Classic. Regał Classic sprawi, że Twój salon wypełni harmonia i elegancja, które gwarantuje styl loftowy.

Zamów
Regał Lunar - Adwood

Regał Lunar

Prosta i uniwersalna forma regału udekoruje każde nowoczesne wnętrze, solidność i stabilność doda funkcjonalności.

Zamów
Regał RTV Lunar - Adwood

Regał RTV Lunar

Regał RTV Lunar to perfekcyjne dopełnienie całej kolekcji. Regał Lunar sprawi, że Twój salon wypełni harmonia i elegancja, które gwarantuje styl loftowy.

Zamów
Regał Zao - Adwood

Regał Zao

Prosta i uniwersalna forma regału Zao udekoruje każde nowoczesne wnętrze, solidność i stabilność doda funkcjonalności.

Zamów