Kolekcja Classic

Kolekcja Classic

Poznaj niesamowitą kolekcję Classic

Jak sama nazwa wskazuje, Kolekcja Classic to zbiór prawdziwych klasyków - loftu. Połączenie stołu, regału, ławy i regału RTV daje możliwość wyposażenia salonu w niezbędne meble dbając przy tym o estetykę i harmonię.

Stół Classic - Adwood

Stół Classic

Stół Classic to nowość w naszej kolekcji. Cechuje go klasyczna konstrukcja i ponadczasowa forma. Model ten jak i cała kolekcja Classic wyróżnia się specyficznym mocowaniem nóg, które dzięki temu nadają nowoczesną formę jak i solidną konstrukcję. Odpowiednio dobrane wymiary profili do wykonania nóg stołu w połączeniu z solidnym dębowym blatem staną się idealnym centrum Waszego salonu lub jadalni.

Konfiguruj i zamów

Stół Classic

2050 PLN

Parametry i cena podstawowej konfiguracji
Wymiary 200 cm x 90 cm x 75 cm
Grubość blatu 4 cm
Ilość łączeń blatu 1 lub 2 (KATERGORIA PREMIUM)
Lakierowanie/uszlachetnienie Lakier olejowy, powłoka wyrównująca
Typ krawędzi stołu Prosty, fazowanie 3 mm
Podstawa/nogi Metalowe
Kolor podstawy Grafitowy, półmat
Czas produkcji Od 4 do 6 tygodni
Stwórz własny stół! Konfigurator

Opis

Grubość blatu 4 cm z naturalnym obrzeżem tzw. „żywą krawędzią”, wzmacniają ciepły i autentyczny charakter tego stołu. Wolisz proste krawędzie? Nie martw się, możesz dostosować każdy szczegół. Wszystkie nasze stoły wykonywane są na zamówienie. Dzięki temu otrzymujesz unikatowy egzemplarz potwierdzony certyfikatem oraz unikatowym numerem serii. I tak właśnie stajesz się posiadaczem unikatowego produkt. Polecamy wykończenie „ekstra matowym lakierem poliuretanowym”, aby blat nie bał się plam i był łatwy do czyszczenia.

Nasi ślusarze twórzą podstawę za pomocą profili stalowych o odpowiednim profilu. Usuwane zostają spoiny, aby uzyskać nienaganny wygląd. Następnie nakładamy farbę podkładową a następnie lakierujemy proszkowo. Oczywiście to Ty wybierasz kolor!

Opcjonalnie możesz dodać opcję Extendet która sprawi że przy stole będą mogły zasiąść 4 dodatkowe osoby. Dostawki mogą być wykonane jako naturalne przedłużenie stołu wykonane z tego samego kawałka drewna zachowując ciągłość struktury drewna jak również jako poprzecznie ustawione do głównego kierunku struktury blatu. To jest wyjątkowe rozwiązanie dające unikatowy efekt ciągłości powietrzni blatu i przedłużenia go o 100 cm do długości 300 cm.

Stwórz własny stół!

Stół Classic

Wymiary:
Standard - 75 cm
Rodzaj blatu
Wykończenie blatu
Dostawka
Struktura powierzchni
Wykończenie krawędzi
Podstawa
Dane do zamówienia
Ława Classic - Adwood

Ława Classic

Uniwersalna i ponadczasowa forma tej ławy jest jej atutem, a użyte materiały dodatkowo kształtują ją w segmencie produktów premium. Piękno i trwałość litego, naturalnego drewna nadaje Ławie Classic nadzwyczajnej klasy i odpowiedniej trwałości, tak by cieszyła wzrok przez długi okres czasu.

Zamów
Regał Classic - Adwood

Regał Classic

Prosta i uniwersalna forma regału Classic udekoruje każde nowoczesne wnętrze, solidność i stabilność doda funkcjonalności.

Zamów
Regał RTV Classic - Adwood

Regał RTV Classic

Regał RTV Classic to perfekcyjne dopełnienie całej kolekcji Classic. Regał Classic sprawi, że Twój salon wypełni harmonia i elegancja, które gwarantuje styl loftowy.

Zamów