Współpraca biznesowa

Partnerstwo i profesjonalizm

Przejrzyste zasady działania i rozumienie wzajemnych potrzeb to podstawa relacji biznesowych które budujemy z naszymi klientami. Firma ADWOOD podchodzi do współpracy jako do długoterminowego działania , opartego na wzajemnym szacunku i stabilnych zasadach współpracy przy realizacji wspólnych celów. Efektem tego działania mają być produkty najwyższej jakości w optymalnych cenach, adekwatnych do oferowanego przez nas produktu. Mottem naszych relacji na partnerami jest hasło: Partnerstwo i profesjonalizm.

Dzięki szerokiemu spektrum naszych produktów i profesjonalnemu parkowi maszynowemu, jesteśmy w stanie sprostać indywidualnym projektom i utrzymywać jakość w długich cyklach dostaw tak na poziomie jakości drewna jak i jego obróbki. Posiadamy duży magazyn gotowego drewna dębowego gotowego do użycia przy projektach obejmujących hurtowe ilości.

Współpracujemy z wieloma odbiorcami z terenu Europy i Polski, gdzie systematycznie dostarczamy blaty klejone z drewna dębowego do dalszej obróbki lub gotowe produkty stosowane bezpośrednio do montażu. Podejmujemy się wykonywania działań jednostkowych jak i dostarczania partii produktów wg zapotrzebowania klienta.