Kolekcja Lunar

Kolekcja Lunar

Poznaj niesamowitą kolekcję Lunar

Jak sama nazwa wskazuje, Kolekcja Lunar to zbiór prawdziwych klasyków - loftu. Połączenie stołu, regału, ławy i regału RTV daje możliwość wyposażenia salonu w niezbędne meble dbając przy tym o estetykę i harmonię.

Stół Lunar - Adwood

Stół Lunar

Stół Lunar łączy w swoim wyglądzie wszystko co najlepsze w stylu loftowym. Naturalny blat, wyczywalna struktura drewna i niesamowita podstawa sprawią, że każda przestrzeń zyska nowoczesnego look'u. Na życzenie Klienta możemy zmieniać jego styl, za pomocą koloru i typu blatu dopasowując go do wszelkich upodobań.

Konfiguruj i zamów

Stół Lunar

2500 PLN

Parametry i cena podstawowej konfiguracji
Wymiary 200 cm x 90 cm x 75 cm
Grubość blatu 4 cm
Ilość łączeń blatu 1 lub 2 (KATERGORIA PREMIUM)
Lakierowanie/uszlachetnienie Lakier olejowy, powłoka wyrównująca
Typ krawędzi stołu Prosty, fazowanie 3 mm
Podstawa/nogi Metalowe
Kolor podstawy Grafitowy, półmat
Czas produkcji Od 4 do 6 tygodni
Stwórz własny stół! Konfigurator

Opis

Grubość blatu 4 cm z naturalnym obrzeżem tzw. „żywą krawędzią”, wzmacniają ciepły i autentyczny charakter tego stołu. Wolisz proste krawędzie? Nie martw się, możesz dostosować każdy szczegół. Wszystkie nasze stoły wykonywane są na zamówienie. Dzięki temu otrzymujesz unikatowy egzemplarz potwierdzony certyfikatem oraz unikatowym numerem serii. I tak właśnie stajesz się posiadaczem unikatowego produktu. Polecamy wykończenie „ekstra matowym lakierem poliuretanowym”, aby blat nie bał się plam i był łatwy do czyszczenia.

Nasi ślusarze tworzą podstawę za pomocą profili stalowych o odpowiednim profilu. Usuwane zostają spoiny, aby uzyskać nienaganny wygląd. Następnie nakładamy farbę podkładową a następnie lakierujemy proszkowo. Oczywiście to Ty wybierasz kolor!

Opcjonalnie możesz dodać opcję Extended która sprawi że przy stole będą mogły zasiąść 4 dodatkowe osoby. Dostawki mogą być wykonane jako naturalne przedłużenie stołu wykonane z tego samego kawałka drewna zachowując ciągłość struktury drewna jak również jako poprzecznie ustawione do głównego kierunku struktury blatu. To jest wyjątkowe rozwiązanie dające unikatowy efekt ciągłości powietrzni blatu i przedłużenia go o 100 cm do długości 300 cm.

Stwórz własny stół!

Stół Lunar

Wymiary:
Standard - 75 cm
Rodzaj blatu
Wykończenie blatu
Dostawka
Struktura powierzchni
Wykończenie krawędzi
Podstawa
Dane do zamówienia
Ława Lunar - Adwood

Ława Lunar

Uniwersalna i ponadczasowa forma tej ławy jest jej atutem, a użyte materiały dodatkowo kształtują ją w segmencie produktów premium. Piękno i trwałość litego, naturalnego drewna nadaje Ławie Lunar nadzwyczajnej klasy i odpowiedniej trwałości, tak by cieszyła wzrok przez długi okres czasu.

Zamów
Regał Lunar - Adwood

Regał Lunar

Prosta i uniwersalna forma regału udekoruje każde nowoczesne wnętrze, solidność i stabilność doda funkcjonalności.

Zamów
Regał RTV Lunar - Adwood

Regał RTV Lunar

Regał RTV Lunar to perfekcyjne dopełnienie całej kolekcji. Regał Lunar sprawi, że Twój salon wypełni harmonia i elegancja, które gwarantuje styl loftowy.

Zamów